نتایج جستجوی شما

درباره ما

ایران تپ چیست
ایران تپ یک وب سایت نیازمندیهای تخصصی املاک و مستقلات در تمام زمینه ها اعم از خرید و فروش ، رهن و اجاره سالانه و اجاره روزانه و رزرو اقامتگاه در سراسر ایران است که با هدف ارتباط قرار دادن بین مالکین و متقاضیان بدون واسطه و همچنین توسعه صنعت گردشگری و ایجاد تسهیلات سفر ارزان برای همه اقشار جامعه و ایجاد فرصت شغلی و کسب درآمد در مناطق گردشگری بویژه مناطق محروم و کمتر شناخته شده، راه اندازی گردید .
در ایران تپ به آسانی می‌توانید املاک را بر اساس آدرس و موقعیت مکانی آنها دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.
صاحب امتیاز و نام برند ایران تپ، شرکت شرکت تجارت الکترونیک پیدانما ایرانیان (سهامی خاص) می باشد و در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت گردیده است.
در ایران تپ کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، و هیچ یک از املاک و واحدهای اقامتی ثبت شده در سایت، متعلق به ایران تپ نمی باشند و توسط کاربران در سایت درج شده اند. لذا سایت ایران تپ منفعتی در قراردادهای فروش و یا اجاره منعقده بین مالک و متقاضی ندارد. پس دقت فرمایید که در معامله شما ایران تپ هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند. توصیه می شود قبل از انجام هر گونه معامله و انتقال وجه راهنمای معامله امن را مطالعه کنید.

خدمات ایران تپ به شرح زیر است
رزرو اینترنتی اقامتگاه : ایران تپ با فراهم آوردن بستری آسان و ایمن این امکان را بوجود آورده تا مالکان اقامتگاه ها که شامل ویلا،سوئیت،آپارتمان و اقامتگاه های بومگردی می شود بتوانند اقامتگاه خود را برای اجاره روزانه ، هفتگی و یا ماهانه بصورت رایگان و بدون محدودیت زمانی در سایت ایران تپ آگهی کنند وبه این ترتیب میلیونها نفر متقاضیان اقامتگاه از سراسر ایران میتوانند فهرستی از انواع اقامتگاهها با امکانات متنوع را مشاهده کنند و به راحتی اقامتگاه دلخواه خود را انتخاب کنند و بصورت مستقیم و بدون واسطه با مالک اقامتگاه تماس گرفته و رزرو نمایند و سفری آسوده داشته باشند.
فروش و اجاره ملک : مالکین می توانند هر گونه املاک و مستقلات مانند خانه، آپارتمان، واحدهای مسکونی ، تجاری، اداری، صنعتی ، زمین و املاک زراعی را جهت فروش و یا رهن و اجاره در سایت ایران تپ بصورت رایگان آگهی نمایند و به این ترتیب میلیونها نفر از کاربران ایران تپ به راحتی آگهی شما را خواهند دید و متقاضیان میتوانند بصورت مستقیم و بدون واسطه با مالکین تماس گرفته و ملک مورد نظر را خرید و یا اجاره نمایند.
جهت درج رایگان آگهی ملک در ایران تپ، لازم است که ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

مقایسه